ANTETLİ ZARF - DİPLOMAT ZARF

ANTETLİ KAĞIT:

Firmaların isim ve logolarını taşıyan materyallerin başında gelir.

Antetli kağıtlar, hitap ettikleri makama duyulan saygıyı gösterdiği kadar firmanın kendisine duyduğu özsaygıyı da yansıtır. Saygı ve saygınlığın iş dünyasında en geçer akçe olduğu da göz önünde bulundurulursa küçük bir ayrıntı olarak görülen antetli kağıdın önemi daha iyi anlaşılır. İş ilişkiniz bulunan bir şahıs ya da firma ile resmi yazışmalar yaparken antetli kağıt örnekleri kullanarak imajınızı güçlü tutmayı sağlarsınız.

Antetli kağıtları, aynı zamanda firma içi yazışmalarda da kullanılır.

ANTETLİ KAĞIT UYGUN FİYATLARIMIZI İNCELEYİNİZ.

matbaa telefonmatbaa mailmail matbaa06@gmail.comANTETLİ ZARF, DİPLOMAT ZARF

Birçok firmanın kurumsallık yarışına girdiği günümüz iş dünyasında, firmalar olabilecek her alanda kendi isimlerinin duyulması ve kendi varlıklarının hatırlanması çabasına girdiler. Bu çabaların sonucunda da kendilerini özellikle dış yazışmalarında ve firma dışı işlerinde kullandıkları her türlü materyale kendilerini temsil edecek bir çeşit imza atmakta buldular.

Diplomat zarflar firmaların şirket içi veya dışı resmi yazışmalarında kullandıkları zarf çeşidi olmaya başladı. Tıpkı antetli kağıtlarda olduğu gibi firmalar diplomat zarfların üzerlerine de kendi logolarını veya adres bilgilerini hatta eğer var ise sloganlarını bastırabiliyorlar. Bu da firmaların yaptığı yazışmaların ayrı bir resmiyet ve kurumsallık kazanmasına neden oluyor.

Bir diğer konu ise, kurumlar arası resmi yazışmalarda bu zarfların kullanılması firmalara çok daha kurumsal bir hava katacaktır. Bu da karşılıklı olarak saygı ve saygınlığın artmasına neden olacaktır ki günümüz iş dünyasında saygınlığın tartışılmaz yeri ve önemi düşünüldüğünde çok küçük birer ayrıntı gibi görünseler de diplomat zarfların kullanılması epey avantajlı olacaktır

Aynı zamanda diplomat zarflar üzerlerinde firmaların kendilerince tasarladıkları kendi logo ve adres bilgilerini bulundurduklarından her firma için farklıdır. Bu nedenle bu tür zarfların kullanımı firmalara farklılık kazandırmış olur.

Sonuç olarak diplomat zarflar hem firmaların kurumsallığının bir sembolü olarak görülmekte hem de firmaların resmi kurumsal yapılarına bir katkı sağlamaktalar. Ayrıca hitap ettikleri kişilerin kendilerini özel hissetmelerine neden olarak, firmaların çok daha akılda kalıcı olmasını da kolaylaştırırlar.

DİPLOMAT ZARF UYGUN FİYATLARIMIZI İNCELEYİNİZ.


antetli fiyat listesi antetli zarf fiyat listesi MALİYE ANLAŞMALI  MATBAA matbaa fatura, ankarada matbaa ERDEM MATBAASI MALİYE ANLAŞMALI MATBAA
Ana Sayfa Maliye-Anlaşmalı-İşler Tahsilat-Makbuzu Antetli - Zarf Kartvizit-Broşür İletişim Matbaa Web Siteleri
matbaa06@gmail.com Kazım Karabekir Caddesi, Kültür Çarşısı No: 43-44 Giriş Kat AKM Metro Karşısı  Tel: 0312  311 25 84  E-Mail: matbaa06@gmail.com  İskitler Altındağ / ANKARA 0555 144 25 84 ankarada matbaa ERDEM MATBAASI MALİYE ANLAŞMALI MATBAA
İletişim Site Haritası Web Siteleri
matbaa ürünleri